top of page

O NÁS

Prvú MYSTERIUM hru sme otvorili v októbri 2015. Odvtedy sa nám podarilo rozšíriť nie len repertoár hier, ale aj doplnkových a zážitkových aktivít (ohnivé aktivity, trhy, teambuildingy...).

 

V našom malom svete escape rooms máme za sebou už tisíce odmoderovaných hier a desaťtisíce "hráčskych absolventov":). Doterajší zákazníci neboli limitovaní len na náš región. Vo veľkom nás navštevujú skupiny z ďalších miest Slovenska a nechýbajú ani zahraniční hostia. Vašu dôveru si vážime a na našom prístupe sa snažíme stále pracovať. Prečítajte si o nás viac skrz recenzie hostí, ktorí sa s nami už stretli. 

Každú jednu hviezdičku si veľmi veľmi vážime!

Kto vás sprevádza hrami?

Zoznámte sa s našim tímom.

MODERÁTORI HIER | GAME MASTERS
IMG_1198_edited_edited.jpg
Moderátor Juraj
JURAJ

Ahoj, volám sa Juraj. Fotografovanie a turistiky – to je môj život! Objavujem krásy sveta cez objektív a preskakujem každý kameň na horách. V našich únikovkách sa orientujem ako kapitán na mori a vždy ti veľmi rád poradím. Vidíme sa!

Moderátorka Maťa
MAŤKA

Ahoj, som Maťa. Milujem hudbu a často strávim hodiny s gitarou v ruke. Hrám aj komponujem. Keď náhodou nie som za hudobným nástrojom, nájdete ma s radosťou a odhodlaním štverať po lezeckej stene. S rovnakou radosťou moderujem aj naše únikové hry. 

Moderátor Filip
FILIP

Ahoj, som Filip, chlapík so štýlovou gitarou a rytmom v krvi. Keď nie som zahrabaný v akordoch, nájdeš ma na športovisku, kde sa snažím pretaviť energiu do gólov. Nevyhýbam sa ani hádankám a záhadám, pretože únikové hry sú mojou vášňou. 

Boli ste spokojní s hrou?

NAPÍŠTE NÁM RECENZIU

Boli ste spokojní s prístupom moderátora?

UVEĎTE JEHO/JEJ MENO, DOSTANE BONUS :)
bottom of page