FIREWALKING

Firewalking alebo prechod žeravými uhlíkmi je starodávny rituál známy skrz naskrz v rôznych kultúrach. Sila ohňa a metafory, ktoré prináša, sú kľúčom, ktorý otvára bránu do nášho vnútra. Prelomový pocit spojenia s ohňom môže zažiť naozaj každý. 

Prechod žeravými uhlíkmi nie je len netradičný zážitok, je to aj príležitosť zastaviť sa a zamyslieť sa nad našimi každodennými krokmi a ich smerovaním. Večerný program, ktorý ponúkme, obsahuje rôznorodé spektrum techník (zábavných, meditačných, silu objavujúcich...). Podľa konkrétneho programu sa môžete tešiť napríklad aj na prechod po črepoch skla, lámanie šípov či ohýbanie roxorových tyčí. Prečo? Lebo hranice, ktoré vidíme, sú často skutočne len v našej hlave. 

 

Tešíme sa na spoločný večer v prírode, kde bude naším hostiteľom oheň.  

Takýto večer som zažila prvýkrát. Veľmi sa mi páčilo, že to bolo univerzálne
a každý si v tom mohol nájsť, čo chcel.

Stanislava Grolmusová, lekárka

FIREWALKING PRE JEDNOTLIVCOV

Individuálne prihlášky na otvorený termín

 

Rozhodli ste sa firewalking absolvovať?

Prihláste sa už dnes, kapacita je vždy obmedzená!

Prechod po uhlíkoch je tiež možné darovať aj ako darček formou poukazu.

Stačí v záväznej rezervácii nižšie uviesť, že máte záujem o darčekový poukaz.

Čaká vás prelomový zážitkový večer s ohňom?

Na našich firewalkingových večeroch býva 10 - 15 účastníkov. Program je len pre prihlásených (divácku lavičku nevedieme :) )

Máte ďalšie otázky? Pozrite si náš zoznam častých dotazov alebo nás neváhajte kontaktovať :).

Koronavírus a firewalking

Naša akcia prebieha celá vo vonkajšom prostredí (vrátane otvoreného prístrešku) v malom počte 10 - 15 ľudí, čím je riziko minimálne. Účastníkom pripomíname, že v prípade, že sa zdravotne necítia dobre, majú zodpovedne zvážiť svoju účasť na programe pre dobro celej skupiny. S daným účastníkom riešime situáciu individuálne (zaslanie náhradníka a i. ...).

NAŠE LOKALITY

Kde organizujeme firewalking?

KĽAČNO, SLOVENSKO

Naše najčastejšie miesto sa nachádza kúsok od obce Kľačno v okrese Prievidza. Je to trochu ukrytá lúka no s krásnou atmosférou. Treba počítať s tým, že v rámci akcie musíme vyšlapať 2x menší, ale za to trochu strmý kopec.  Ak ste cezpoľní, 500m od našej lúky je možnosť ubytovania. 

Podmienky príjemné, ale prírodné :)

IMG_7672.jpeg

CENNÍK platný od 01. 01. 2022

pre Kľačno, Slovensko

1 vstup.... 59 € / účastník

2 vstupy a viac.... 55 € / účastník

platba prevodom alebo kartou

KONĚTOPY, ČESKO

Tešíme sa, že môžeme realizovať prechod uhlíkmi aj na českej pôde, konkrétne v Konětopech u mesta Louny na tajuplnom statku. Lokalita sa nachádza hodinku a kúsok od Prahy. Tešíme sa na česko-slovenské prepojenie okolo ohňa :)

V prípade záujmu je možnosť nocľahu na statku.

IMG_5108.jpeg

CENNÍK platný od 01. 01. 2022

pre Konětopy, Česko

1 vstup....  1850 Kč / účastník

2 vstupy a viac .... 1650 Kč / účastník

platba prevodom

REZERVÁCIA VSTUPU

Vyberte a rezervujte si svoj zážitok

Minimálny počet

Program Firewalking organizujem pri minimálnom počte 10 prihlásených účastníkov (len v špeciálnych prípadoch aj s nižším počtom). Považujeme to nie len za hospodárnejšie, ale hlavne ekologickejšie vzhľadom na objem spotrebovaného dreva.

Garancia vrátenia peňazí

V prípade, že kvôli zmenám vo vládnych nariadeniach, nízkemu počtu registrovaných účastníkov či nepriaznivému počasiu nebude možné akciu realizovať, registrovaný účastník má možnosť si vybrať medzi novým navrhnutým termínom alebo vrátením zaplatenej čiastky.

Máte záujem, no ešte váhate so záväznou rezerváciou?

Ozvite sa nám nezáväzne na náš mail a my Vás budeme informovať o novinkách ohľadom konania FIREWALKING-u, aby ste sa mohli včas rozhodnúť.

Máte viac otázok? Pozrite sa na zoznam často kladených dotazov.

FIREWALKING PRE SKUPINY

Akcie a teambuildingy na mieru pre väčšie skupiny

 

Program Firewalking ja možné usporiadať na objednávku aj pre pracovné či iné kolektívy od 10 osôb.

Naše zázemie máme v Klačne pri Prievidzi či v Česku - v Čeladnej v Beskydoch alebo v okolí Prahy. V Prípade, že by ste preferovali usporiadanie prechodu v inej lokalite, neváhajte nás kontaktovať, aby sme overili možnosť realizácie. 

Časový priestor vyčlenený na program musí byť minimálne 2,5hodiny, naša obľúbená dĺžka programu je 4hodiny.

Obsah doplnkových techník je možné upraviť podľa spoločnej dohody.

Pozrite si videá z ďalších akcií, na ktorých sme spolupracovali s Firewalking Nitra.

Máte viac otázok? Pozrite sa na zoznam často kladených dotazov.

Často ideme na autopilota a toto je večer, keď to možno môžme prehodnotiť a zamyslieť sa nad tým, či je to dobré alebo či nám to vyhovuje.

Radovan, marketingový analytik

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Čo by vás mohlo zaujímať...

 
ČASTÉ DOTAZY

Ak vás stále láka vedieť viac, pozrite si naše prezentačné video či video s dojmami účastníkov v galérii na vrchu stránky.

Termíny, ktoré ponúkame, obsahujú klasický prechod po uhlíkoch s motivačnými technikami.

Záujemcom, ktorých láka ďalšie stretnutie či ešte iný typ prechodu, radi pošleme informácie o ďalších programoch (napr. tanec v žeravých uhlíkoch spojenýc s tanečnou meditáciou pre podporu vnútornej koncentrácie a uvoľnenia).

V prípade, že máte ďalšie otázky či nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať mailom či telefonicky.

ČO VEČER ZAHŔŇA?

Postavíme si hranicu a necháme oheň vzplanúť. Kým on bude pracovať, my si pripomenieme silu nášho odhodlania napr. technikou chodenia po črepoch skla, lámania šípov či ohýbaním roxorov. Bude čas aj na osobnú chvíľku, šamanské bubnovanie a večerné občerstvenie.

AK SA NECÍTIM?

Zapojenie v jednotlivých disciplínach je vždy dobrovoľné, záleží na vašom aktuálnom rozpoložení a na tom, čo vám našepkáva intuícia. Nechajte rozhodovanie až na poslednú chvíľu. To isté platí pre prechod

po uhlíkoch. Či už prejdete alebo nie, odvahou je sa k ohňu priblížiť.

AKÝ DLHÝ JE PRECHOD?

Na klasických firewalkingových prechodoch si staviame 4 metre dlhú hranicu, ktorú po jednom prechádzame. V prípade špecifických programov (väčšinou pre tých, ktorí už absolvovali prvý prechod) sa dĺžka aj intenzita prechodu môže meniť.

ČO POČASIE?

Do veľkej miery nás počasie nezastaví. Bohužiaľ v prípade veľkého tepla a zákazu pálenia ohňov musíme termín programu preložiť. To isté sa týka silných dažďov či búrky. Či nás počasie donúti termín zmeniť vieme väčšinou najskôr deň vopred, takže nikdy nezúfajte :).

AKO SA PRIPRAVIŤ?

Stačí prísť pohodlne oblečený. Počítajte s tým, že vám na oblečenie môže vyletieť nejaká tá iskrička a predsa len budete  v prírode, a tak bude náš luxus vyzerať :). V prípade dlhého oblečenia počítajte s tým, že by ste si ho mali mať možnosť vyhrnúť aspoň po členky.

POPÁLIM SA?

Prechod žeravými uhlíkmi je starodávny očistný, oslavný či motivačný rituál, ktorým prešlo tisíce a tisíce ľudí bez ujmy.

Ak počúvame našu intuíciu a pár základných bezpečnostných pravidiel, nie sme v ohrození. Nôžky čierne od popoľa ale mať budete :)

LEKTORKA

Kto vás bude sprevádzať večerom...

Firewalkingovými večermi vás u nás sprevádza naša certifikovaná lektorka Janka Janků

Janka má nachodených stovky metrov v žeravých uhlíkoch a už štvrtým rokom s ľuďmi, ktorí si k nej našli cestu, prechádza a pretancováva žeravé uhlíky a teší sa aj na vás! Prechody po žeravých uhlíkoch sprevádza na Slovensku aj v Česku. Program je možné realizovať aj v angličtine. Pre viac zážitkov či recenzií sledujte @janka.mysterium

Príležitostne spolupracuje so skvelými kolegami - lektormi firewalkingu - koučom Peťom Švecom (Firewalking Nitra) či Martinom Kučerom (JuiceUp.cz).

 

Nenašli ste odpoveď?